konopne24.pl
Producenci

Opis

Waporyzator Mighty Storz&Bickel jeden z najlepszych waporyzatorów na świecie!

Akumulatorowy waporyzator MIGHTY wykorzystuje opatentowane połączenie pełnego ogrzewania konwekcyjnego gorącym powietrzem i dodatkowego przewodzenia, co zapewnia wydajną waporyzację już od pierwszego zaciągnięcia.

Mighty przenośny waporyzator STORZ & BICKEL
To przenośny waporyzator, który możesz zabrać w dosłownie każde miejsce! Jest to połączenie wydajności i hybrydowego grzania ziół jakie stworzyła niemiecka firma Storz & Bickel. Niesamowicie szybkie nagrzewanie ze względu na mocną grzałkę oraz produkcja prawdziwych kłębów dymu zamknięta w jednym urządzeniu!

Solidna budowa zaopatrzona w komorę grzewczą ze stali nierdzewnej zapewniającą odporność na uszkodzenia i wstrząsy wyposażona dodatkowo w system schładzania pary dając najwyższy możliwy poziom komfortu wapowania!

Waporyzator Mighty akcesoria i charakterystyka produktu

 

Waporyzator niemieckiej firmy Storz&Bickel Mighty jest to urządzenie, które oferuje wszystko, co powinien mieć każdy lider waporyzacji w swojej klasie.

  • Posiada podwójny akumulator jonowo-litowy dające aż 1,5h nieprzerwanej pracy na jednym
    ładowaniu.
  • System chłodzący parę.
  • Hybrydowy system grzewczy, który łączy konwekcję i kondukcję.
  • Możliwość jednoczesnego ładowania i korzystania z urządzenia.
  • Kontrola temperatur w zakresie 40-210 °C.
  • Alarm wibracyjny.
  • Wyświetlacz LED.
  • Obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne zbudowana z stali nierdzewnej.

Jeśli jesteś zainteresowany – nie czekaj, tylko zamów to niemieckie dzieło sztuki i ciesz się waporyzacją!

Mighty Storz&Bickel to waporyzator niezwykłej jakości przeznaczony do ogrzewania suszu, koncentratów oraz olejów.
Posiada hybrydowy system grzewczy i jest uznawany za jeden z najlepszych waporyzatorów jakie zostały stworzone. Produkcja pary i łatwość w obsłudze sprawiają, że o kilka klas podnosi się przyjemność z jego korzystania.

Bateria litowo-jonowa daje aż 90 minut nieprzerwanej waporyzacji co z pewnością wystarczy nawet dla zaawansowanych fanów waporyzacji.
Potęga i jakość – podwójny akumulator litowo-jonowy może zapewnić aż od 8-10 sesji na jednym ładowaniu! Zależy jednak to od ustawień temperatury, gdyż w wyższej temperaturze bateria będzie schodzić szybciej. Lecz 8-10 sesji to ilość, którą ciężko przeskoczyć nawet w przypadku osób zaawansowanych w tej dziedzinie.

Bezapelacyjnym atutem jest możliwość korzystania z dobroci urządzenia nawet w momencie jego ładowania – dzięki temu, nawet gdy bateria się rozładuje będziemy mieli możliwość waporyzacji. Jest to cecha przyporządkowana do najlepszej jakości
waporyzatorów – nie każdy może sobie pozwolić na taki komfort użytkowy!
Pewność i zaufanie! Waporyzator został stworzony przez potężną, niemiecką firmę Storz & Bickel, która zasłynęła tworząc stacjonarny waporyzator ok 20 lat temu. Wszystko zostało zmniejszone do ,,przenośnych rozmiarów” tworząc tak mocne urządzenie jakim jest opisywany waporyzator mighty Storz&Bickel. Mocna komora grzewcza, nierdzewna obudowa i bezawaryjność – to po prostu marzenie każdego fana głębokich inhalacji..


System grzewczy, który zachwyca..- Jest to urządzenie uznawane za jednego z najlepszych w stawce przenośnych waporyzatorów na rynku. Takie miano mógł uzyskać dzięki opatentowanemu, hybrydowemu systemowi grzewczemu łączącego w jednym, małym urządzeniu konwekcję i kondukcję. Dokładając nieskazitelną komorę wykonaną ze stali nierdzewnej produkowana para sprawia, że jest wolna od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dodatkowo para, jest schładzana co daje o wiele większą przyjemność z korzystania. Takie rozwiązanie jest łagodniejsze dla płuc co jest kolejnym atutem.

Waporyzacja - informacje

Nie każdy musi być przecież wykfalifikowanym profesjonalistą. Dla wytłumaczenia – waporyzacja to proces podgrzania danego suszu ziołowego do określonej temperatury. Pod wpływem ciepła zioła ,,puszczają” swoje substancję aktywne(najczęściej kannabinoidy, gdyż to do nich waporyzatory są dedykowane). Są one wydzielane do pary i wraz z nią wędrują do organizmu poprzez wykonywanie wdechu. Do prawidłowej waporyzacji oczywiście potrzeba sprzętu – oferowany waporyzator Mighty
jest takim urządzeniem! Należy pamiętać, że w zależności od rodzaju substancji, którą się podgrzewa należy dobrać do niej
odpowiednią temperaturę. Waporyzatory są tak skonstruowane, że kontrolują tą temperaturę z dużą precyzją przez co mogą idealnie wpływać na obecne w nim zioła, które będą mogły dzięki temu dostarczać substancję aktywne w sposób regularny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium