Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy: 150,00 zł

Zawartość koszyka

Cost delivery:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Thermolka plastry rozgrzewające

Producent: Cannaderm
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.
Zyskujesz 25 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.87

Opis

Cannaderm Thermolka plastry rozgrzewające

Plastry rozgrzewające Thermolka to:

  • ciepła ulga w sztywności i przeciążeniu pleców, mięśni i stawów,
  • szybka i łatwa aplikacja,
  • usuwanie bez podrażnień skóry
  • Zawartość opakowania: 3 plastry 10 x 14 cm.

Jak używać plastrów rozgrzewających Thermolka?

Wyjąć plastry rozgrzewające Thermolka Cannaderm z saszetki. Usuń przezroczysty film z tylnej części warstwy żelu i nałóż plaster na czystą skórę w miejscu bólu. Możliwe jest nałożenie 1–3 plastrów dziennie, każdy plaster można nakładać w sposób ciągły do 8 godzin. Nie należy nakładać więcej niż jednego plastra na raz. Nie nakładaj łatki ponownie po jej usunięciu.

Ostrzeżenie: nie przekraczać zalecanej dawki. Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia i osób o obniżonej tolerancji skóry. Dzieci powinny używać plastra pod nadzorem osoby dorosłej. Nie należy naklejać plastra na brzuch u kobiet w ciąży. Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z zawartych substancji. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zdjąć plaster i dokładnie umyć skórę zimną wodą z mydłem. Nie naklejać plastra na błony śluzowe, usta, podrażnioną skórę ani inne wrażliwe miejsca. Nie nakładać na zranioną skórę. Unikać kontaktu plastra lub poplamionych rąk z oczami. Po aplikacji dokładnie umyj ręce. Podczas stosowania plastrów nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych przy stosowaniu innych leków. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy porozmawiać z lekarzem. Nie używać po upływie daty ważności. Nie używać w przypadku oczywistego uszkodzenia opakowania lub łatki.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, poliakrylan sodu, poliwinylopolipirolidon, eter wanililobutylowy, olej konopny, trietanoloamina, mentol, tartrazyna.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15–25 ° C w nieuszkodzonym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem, mrozem i wysokimi temperaturami. Trzymać poza zasięgiem dzieci!

Polecamy sprawdzić również produkty konopne na żylaki i mydła konopne, dostępne w naszym asortymencie.

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl